Хороскопските знаци со 5 збора ја одредуваат вашата дефиниција за пеколна врска

Хороскопските знаци со 5 збора ја одредуваат вашата дефиниција за пеколна врска

Сите ние си замислуваме како би изгледала нашата љубовна врска од соништата, но многу добро знаеме и кои работи никогаш не би ги толерирале во љубовта. Тука голем удел има и нашиот хороскопски знак. Во продолжение, хороскопските знаци со 5 збора ја одредуваат вашата дефиниција за пеколна врска…

Хороскопските знаци со 5 збора ја одредуваат вашата дефиниција за пеколна врска

Овен

Паѓање во канџите на рутината.

Бик

Непостоење на вистинска меѓусебна доверба.

Близнаци

Губење на идентитетот во врската.

Рак

Неспособност за споделување на чувствата.

Лав

Чувство на гушење и презир.

Девица

Недостаток на искреност и директност.

Вага

Врска што стои во место.

Скорпија

Голем недостаток на безрезервна поддршка.

Стрелец

Недостаток на радост и смеа.

Јарец

Пасивност и мрзливост во врската.

Водолија

Водење површни и здодевни разговори.

Риби

Врска без напредок и развој.

Во продолжение прочитајте како хороскопските со 5 збора ја опишуваат вашата совршена љубовна врска.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар