Уникатен накит кој ќе направи да се чувствувате како кралица на змејовите

Артистката Аелија Петро работи со различни видови уметност, но неодамна решила да се впушти во областа на накитот. Благодарение на нејзината неверојатна фантазија, таа создала креативни и уникатни парчиња накит кои ќе ги воодушеват сите девојки ширум светот. Особено оние кои се опседнати со змејови. Погледнете ја нејзината работа и дозволете си неколку минути да се воодушевувате на овие прекрасни парчиња уметност.

(1) Уникатен накит кој ќе направи да се чувствувате како кралица на змејовите


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар