Удобно катче покрај прозорецот

Удобно катче покрај прозорецот

Ако имате голем и убав прозорец со прекрасен поглед и длабока полица покрај него, тогаш најубаво нешто што можете да направите е да создадете пријатна атмосфера покрај него. Длабоките полици се одлични затоа што можат целосно да ја сменат динамиката на просторот. Во тој случај, тие ја губат главната функција и обезбедуваат удобно засолниште, со што просторот станува разновиден. Седиштето е покриено со јастук изработен по мерка, декориран со неколку перничиња, а понекогаш и со ќебе, за поголема удобност. Тука можете да го пиете вашето кафе, можете да ја читате омилената книга, да уживате во погледот или да сонувате со отворени очи.

Удобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецотУдобно катче покрај прозорецот

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

643832


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

  1. Курто Reply

    Кај до прозор ќе смрзнеш а може и да настинеш

  2. Ane Reply

    Ova e nesto sto otsegogas sum go sakala 🙂

  3. badgirl Reply

    Go sakam ovaaaaaaaaa 😀 😀

Остави коментар