Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп

Без разлика дали работите професионално на лаптоп или го користите за сурфање или играње игри, оваа масичка е она што цело време ви требало, но не сте ни биле свесни.

Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп

Slate Mobile AirDesk е изработена од многу цврсто, а сепак лесно дрво заради што вашето чувство додека користите лаптоп сосема ќе се промени. Ви овозможува да седите исправени и да ги избегнете болките во грбот, додека истовремено се грижи за ладењето кое е добро и за вашиот скут и за вашиот лаптоп. Вклучува вграден маус пад, кој доаѓа во три нијанси, а го има и во варијанта за левучари и за десничари. Дури има и хоризонтален процеп кој е наменет за вашиот телефон или таблет. Сè што ви треба на мал простор со голема доза на комфор.

Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп Совршена подвижна масичка за вашиот лаптоп
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар