Совршен стан за млад пар во Киев

Овој шармантен апартман се наоѓа во Киев, Украина, а за неговото создавање се погрижила дизајнерската фирма „FILD“. Порано на истово место имало двособен стан, но по барање на сопствениците ѕидовите биле срушени и просторот бил целосно отворен.

Совршен стан за млад пар во Киев

Станот е со површина од 58,5 метри квадратни и, и покрај тоа што нема многу мебел, делува импресивно. Совршен е за млад пар, нели?

Совршен стан за млад пар во Киев Совршен стан за млад пар во Киев Совршен стан за млад пар во Киев Совршен стан за млад пар во Киев Совршен стан за млад пар во Киев Совршен стан за млад пар во Киев Совршен стан за млад пар во Киев Совршен стан за млад пар во Киев

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар