Совршен есенски моден додаток: Стаклени приврзоци направени со вистински желади

Ако сакате да изберете совршен есенски подарок за вашите најблиски, тогаш овие стаклени приврзоци со вистински желад се одлични за таа намена. Тие се достапни на Etsy и се целосно рачно изработени. Направени се од посебен вид италијанско и германско стакло и внатре имаат вистински желади. Овие приврзоци може да се користат и за ланчиња и за обетки, а можете да изберете едноставни или пак со одредени додатоци. Погледнете ја галеријата, инспирирајте се и одберете го вашиот омилен!

Совршен додаток за во есен: Стаклени приврзоци направени со вистински желади

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар