Сосема откачени илустрации

Следните илустрации се дел од работата на уметникот познат како Ben6835, кој ќе признаете има одлична смисла за хумор. Изработил пародии на популарни цртани филмови, игри, сегменти од животот на познатите личности… Неговата работа можете да ја следите на Фликр.Сосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрацииСосема откачени илустрации


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар