Шампионскиот тим на Барселона одблиску

За само три години од своето постоење, студиото за фотографија и адвертајзинг Diver & Aguilar Photography Ltd., успева да се здружи со агенцијата Caldas Naya, и заедно да ја почнат интернационалната маркентишка кампања за продажба на билети за натпреварите на најпрестижниот фудбалски клуб во Европа, ФК Барселона.

(1) Шампионскиот тим на Барселона одблискуВи претставуваме дел од неверојатно креативните и артистички портрети на фудбалерите на Барселона, а кампањата, и повеќе од заслужено го носи името „Икони“.(2) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(3) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(4) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(5) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(6) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(7) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(8) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(9) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(10) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(11) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(12) Шампионскиот тим на Барселона одблиску(13) Шампионскиот тим на Барселона одблиску

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. suzana Reply

    Bojaaan- seksi srcus

  2. lela Reply

    koj po gjavolite saka da gi glede vie grdi faci osven bojan i pique druiste se grd do grd poarno na real da napraile

Остави коментар