Прекрасни живописни фотографии со птици

Прекрасни живописни фотографии со птици

Дрвјата цутат, птиците пеат, сонцето топло грее… се ближи пролетта! На фотографиите кои ќе ги погледнете во продолжение, фотографката Сју Су совршено ја доловува таа пролетна атмосфера, живописност и убаво расположение.

Прекрасни живописни фотографии со птици

Сју вели дека за неа фотографијата е само хоби и огромна страст. Доколку ви се допаднат фотографиите, проследете ја и официјалната страна на СјуСу за да погледнете повеќе од она што таа го работи.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран преведувач и толкувач. Непоправлив перфекционист. Љубопитна, интуитивна и насмеана. Ја сака уметноста и културниот живот. Идеалист. Верува во астрологија, убаво утринско кафе и позитивно размислување.

Поврзани содржини

Остави коментар