Прекрасната Хрватска низ слики

Прекрасната Хрватска низ слики

Семен Кузмин е фотографот кој стои зад овие прекрасни фотографии. Овој млад човек е вистински уметник. На неговиот веб-сајт може да се најдат фотографии од секаков вид, а особено интересни се оние од неговите патувања низ светот. Прекрасната Хрватска низ сликиДосега има направено фотосесии два пати во Бангкок, низ цел Тајланд, во Хелсинки, Стокхолм и низ Хрватска. Погледнете дел од неговите фотографии од Хрватска. Најголемиот дел од нив се направени во Дубровник и на Плитвичките езера. Прекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ сликиПрекрасната Хрватска низ слики


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. Diana Reply

  Prekrasno prekrasno

 2. :):):) Reply

  го одзема здивот – прекрасна е . . . плус ни е страшно блиску – купи за нас :):):)

 3. Перо Reply

  Се пишува Семен (или Семён), но на македонски се чита Семјон ;).

 4. Semen Kuzmin Reply

  )))))))))) in my Russian passport written SEMEN but averybody call me Semjon(Семён). thx 4 your comments.

Остави коментар