Прекрасна рустична вила на Мајорка

Сместена во мирните краишта на Мајорка, оваа вила со својот рустичен дизајн целосно се вклопува во природниот амбиент околу неа. И внатрешноста има елементи во истиот стил, но покрај тоа има и некои модерни додатоци. Сѐ на сѐ, преубава вила која асоцира на одличен одмор.

Прекрасна рустична вила на Мајорка Прекрасна рустична вила на Мајорка Прекрасна рустична вила на Мајорка Прекрасна рустична вила на Мајорка Прекрасна рустична вила на Мајорка Прекрасна рустична вила на Мајорка Прекрасна рустична вила на Мајорка Прекрасна рустична вила на Мајорка


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар