Најминималистичкиот часовник што сте го виделе

Crossover“ е унисекс часовник со дијаметар од 40 мм, направен од црн нерѓосувачки челик поврзан со кожно ремче преку скриени држачи. Благо накосените стрелки совршено се ротираат околу центарот украсен со камче. Ваквиот дизајн му овозможува мазен минималистички изглед, погоден за мажи и за жени подеднакво. Чини 140 долари.

Најминималистичкиот часовник што сте го виделе Најминималистичкиот часовник што сте го виделе Најминималистичкиот часовник што сте го виделе Најминималистичкиот часовник што сте го виделе Најминималистичкиот часовник што сте го виделеНајминималистичкиот часовник што сте го виделе Најминималистичкиот часовник што сте го виделе


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. boka Reply

    super, mnogu e ubav

Остави коментар