Најдобриот татко на светот

Dave Engledow е фотограф кој одлично се забавува со својата ќерка. Користејќи го своето искуство од областа на фотографијата, успеал да документира интересни и смешни моменти од нивниот заеднички живот. Погледајте кои сè лудории можат да ги прават татко и ќерка.

Најдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светотНајдобриот татко на светот

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар