Модерни тапети за урбан амбиент

Модерни тапети за урбан амбиент

Во споредба со класичните тапети, кои биле вообичаено нешто во 70-тите години од минатиот век, денешните модерни дизајни ќе се вклопат во секој урбан дом и ќе ги задоволат апетитите на сите со добар вкус и чувство за уредување. Денешните тапети дозволуваат дизајнерите и сопствениците на домовите да употребуваат лични фотографии, слики од природата или шаблони при нивното креирање.

Модерни тапети за урбан амбиент

Оваа колекција е создадена од страна на дизајнерите од фирмата „Eazywallz“. Нема ограничување на големината на тапетите и истите можат да се употребат врз ѕидови, плакари, бироа и на многу други места.

Модерни тапети за урбан амбиентМодерни тапети за урбан амбиентМодерни тапети за урбан амбиентМодерни тапети за урбан амбиентМодерни тапети за урбан амбиентМодерни тапети за урбан амбиентМодерни тапети за урбан амбиентМодерни тапети за урбан амбиентМодерни тапети за урбан амбиентМодерни тапети за урбан амбиентМодерни тапети за урбан амбиент

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар