Мажи дотерани со елегантни женски фризури

Зошто им се долгите коси на мажите кои скоро никогаш не прават ништо со нив? Повременото фаќање на косата во опавче не е доволно искористување на сиот тој потенцијал. Инспирирана од ова Џесика Саија однела 8 момци во фризерски салон каде тие ги позајмиле своите долги коси за елегантни фризури. Што мислите, би можело ли ова да стане моден тренд? 🙂Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури Мажи дотерани со елегантни женски фризури


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар