Мала куќичка со извонреден поглед

Мала куќичка со извонреден поглед

Не секогаш поголемото значи подобро. Живеењето во голема луксузна куќа изгледа убаво, но не е ништо во споредба со оваа колиба. Оваа традиционална куќа со модерен луксузен ентериер е сместена на врвот на карпа со поглед на морето и околниот брег и го има еден поубавите погледи кои ќе ги видите во вашиот живот. Куќичката има свеж стил, полн со светлина и е совршено место за релаксирање, умствено и телесно.

1-Mala-kukjichka-so-izvonreden-pogled-kafepauza.mk

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент на катедрата за Општа и компаративна книжевност. Голем гурман, обожувач на уметноста и кафехоличар. Секогаш се интересира за нови погледи на светот и затоа има немирен дух. Задолжително наоѓа слободно време кое го поминува со нејзиното домашно милениче и да се напие макар една шолја кафе со пријателките.

Поврзани содржини

Остави коментар