Креативни обетки за гик девојки

Креативни обетки за гик девојки

Многу одамна, пред околу 500-тина години, обетките се сметале како знак за благородништво. Но, во денешно време тие се еден начин на кој можеме да се изразиме и да ја покажеме нашата креативност. Токму тоа го претставуваат и обетките во оваа галерија. Тие се забавни, разиграни и уникатни, сè што една гик девојка би посакала…

Соѕвездието „Голема мечка“

Соѕвездието „Голема мечка“

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар