Креативни и уникатни обележувачи на страници за вашите омилени книги

Креативни и уникатни обележувачи на страници за вашите омилени книги

Колку пати ви се случило да читате книга и да ја изгубите страницата до која сте стигнале само затоа што сте немале соодветен обележувач на страници? Ние сме сигурни дека доколку имате еден од овие уникатни обележувачи, никогаш повеќе нема да го изгубите делот до кој сте стигнале. Започнувајќи од крвав обележувач за трилерите, па сè до кафето за романите, овие уникатни обележувачи на страници ќе бидат една причина повеќе за повторно да започнете да ја читате вашата омилена книга.

Креативни и уникатни обележувачи на страници за вашите омилени книги Креативни и уникатни обележувачи на страници за вашите омилени книги


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар