Кога саканата личност е и вашиот најдобар пријател...

Кога саканата личност е и вашиот најдобар пријател…

Не постои поубав, поедноставен и поискрен подарок од зборовите. Искрени и длабоки, креативни и смешни, нежни и интимни. И кога не знаете што да ѝ да подарите на саканата личност, картичката во која искрено ќе искажете што чувствувате е секогаш добра идеја. А кога тој/таа е и вашиот најдобар пријател, е тогаш ниту една од следниве картички нема да биде погрешен избор.

Сѐ уште те сакам

Сѐ уште те сакам


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран електроинженер по телекомуникации кој во слободно време обожава да пишува. Животен сон ѝ е да го прошета целиот свет уживајќи во добра книга и пријатно друштво. Настојува од секоја ситуација да го извлече најдоброто и не може да замисли денот да ѝ започне без шолја вкусно кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар