Коби Брајант и Лајонел Меси во натпревар за најдобра „селфи“ фотка

Во новата реклама за „Turkish Airlines“, двете суперѕвезди се натпреваруваат кој ќе направи подобра фотка од себеси додека патуваат насекаде низ светот.

Коби Брајант и Лајонел Меси во натпревар за најдобра „селфи“ фотка

Ова е нова и интересна реклама за авиокомпанијата со која тие сакаат да нè потсетат дека се авиопревозник со конекции до најмногу земји во светот.

Првата реклама со Коби Брајант и Лајонел Меси за „Turkish Airlines“ беше снимена лани и стана вирална скоро за секунда. Потсетете се и на неа.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар