Како би изгледале познатите без веѓи?

Веѓите се дел од лицето кој нема некоја значителна улога, но нивниот облик и тоа како значи за изгледот на секој човек. Дали некогаш ви се случило да се запрашате, како би изгледале без нив? Одговорот на тоа прашање го даваат тројца другари кои се кријат под псевдонимите Gusto, Mr. GIF и Rory Rockmore.

Како би изгледале познатите без веѓи?

Тие отвориле свој блог, на кој прикачуваат слики од познати личности, со и без веѓи. Разликата е евидентна, а смеата која тие ќе ви ја предизвикаат е неизмерна. Ова се само дел од најинтересните. И што мислите, кој е најубав и покрај тоа што нема веѓи?

Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?Како би изгледале познатите без веѓи?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Тоше Reply

    Kim Kardashian изгледа поубаво БЕЗ веѓи отколку со ;))

  2. timac Reply

    kako marsovci se

  3. Natasa Reply

    aliens

Остави коментар