Искрени, невообичаено хумористични пораки за Денот на вљубените

Искрени, невообичаено хумористични пораки за Денот на вљубените

Како што се ближи Денот на вљубените, веројатно на сите парови веќе низ глава им се вртат идеи како да го прослават овој ден. Од подароци до романтични вечери и прошетки, сите барем еднаш сме ги поминале овие клише идеи кои ни се веќе досадни. Па ако ги ставиме настрана сите традиционални, познати начини, а земеме предвид дека креативноста и хуморот се секогаш добра комбинација, тогаш следниве фантастични инспиративни картички се една одлична идеја да ја изненадите саканата личност.

Не чиниш помалку од повеќето луѓе

Не чиниш помалку од повеќето луѓе


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран електроинженер по телекомуникации кој во слободно време обожава да пишува. Животен сон ѝ е да го прошета целиот свет уживајќи во добра книга и пријатно друштво. Настојува од секоја ситуација да го извлече најдоброто и не може да замисли денот да ѝ започне без шолја вкусно кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар