Интересни илустрации кои ќе ви покажат зошто на секоја девојка ѝ треба најдобра пријателка

Добрата пријателка секогаш ве поддржува, ви ја кажува суровата вистина и ви помага да го освоите светот. Вистинската среќа произлегува од сознанието дека постои човек на светов со кого можете да ја споделите буквално секоја ваша мисла и емоција. Погледнете ги следниве илустрации од интересни ситуации кои ќе им бидат познати на сите девојки што имаат најдобри пријателки…

Без проблем си проверувате дали здивот ви мириса лошо

Интересни илустрации кои ќе ви покажат зошто на секоја девојка ѝ треба најдобра пријателка

Јадете храна од иста чинија

Интересни илустрации кои ќе ви покажат зошто на секоја девојка ѝ треба најдобра пријателка

Си разменувате честитки за Денот на вљубените

Интересни илустрации кои ќе ви покажат зошто на секоја девојка ѝ треба најдобра пријателка

Ви треба цел час за да си отидете од некаде бидејќи не можете да престанете со зборување

Интересни илустрации кои ќе ви покажат зошто на секоја девојка ѝ треба најдобра пријателка

Вие сте смирени и разумни поединци кога не сте заедно

Интересни илустрации кои ќе ви покажат зошто на секоја девојка ѝ треба најдобра пријателка

Продолжете на следната страница за останатите илустрации…

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар