Идеи за вашата нова спална соба

Автор: Марија Митева

Спалната соба треба да претставува простор во кој го започнувате денот, кој ве инспирира, ви дава енергија, ве релаксира и одмора. Токму затоа е многу важно во неа да се чувствувате пријатно и удобно.

16-idei-za-vashata-nova-spalna-soba-www.kafepauza.mk

Еве неколку идеи за тоа како да уредите една спална соба со многу стил, модерна, а сепак практична и релаксирачка.


И гратис додаток – катче за вашиот миленик во вашата спална соба.

13-idei-za-vashata-nova-spalna-soba-www.kafepauza.mk 8-idei-za-vashata-nova-spalna-soba-www.kafepauza.mk

Си замисливте ли како би изгледала вашата соба?

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар