„Хорор“ купатило на врвот од луксузна 15-катница

Ова купатило е пострашно дури и од она во најпознатата хорор сцена во „Психо“ на Алфред Хичкок. Тука е доволно само да стапнете на подот и да се „извадите од памет“. 🙂 Тој е изработен од проѕирно стакло, врз дупка длабока речиси 50 метри, првично наменета за лифт. „Хорор“ бањата е идеја на дизајнерската куќа Хернандез Силва и се наоѓа во луксузна 15-катница во Гладалахара, Мексико.„Хорор“ тоалет на врвот од луксузна 15-катница„Хорор“ тоалет на врвот од луксузна 15-катницаОсвен купатилото, остатокот од објектот изгледа совршено удобно и безбедно. Одморете ги очите од претходната глетка и уживајте во луксузните апартмани, изработени во мексикански колонијален стил од 70-тите.„Хорор“ тоалет на врвот од луксузна 15-катница„Хорор“ тоалет на врвот од луксузна 15-катница„Хорор“ тоалет на врвот од луксузна 15-катница„Хорор“ тоалет на врвот од луксузна 15-катница„Хорор“ тоалет на врвот од луксузна 15-катница„Хорор“ тоалет на врвот од луксузна 15-катница„Хорор“ тоалет на врвот од луксузна 15-катница„Хорор“ тоалет на врвот од луксузна 15-катница


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. Тери1607 Reply

    Море, и хотелот мене ми личи како од “The Shining”!

  2. JuLe Reply

    ovde i da ne ti se odi po golema nuzda ,ke pojdes ama od strav 😀

  3. Hristijan Reply

    ako imas zapek ovde ti e lekot 🙂

Остави коментар