Ентериер кој ќе го одведе вашиот дом на сосема ново ниво

Со оглед на времето кое го поминуваме во нашиот дом, не треба да си дозволиме да живееме во монотон и досаден простор. Доколку домот ви е онаму каде што ви е срцето, тогаш овие дизајни на ентериер ќе се погрижат вашето срце засекогаш да биде среќно! Погледнете…

Ентериер кој ќе го одведе вашиот дом на сосема ново ниво

Вселената на ѕидовите

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар