Декорирањето торти никогаш не било полесно со овие 20 идеи!

Декорирањето торти никогаш не било полесно со овие 20 идеи!

Декорирањето торти за многумина изгледа како нешто навистина тешко и честопати луѓето немаат никаква инспирација. Но, постојат начини брзо да ги декорирате торта, а таа сепак да изгледа прекрасно. Еве 20 прекрасни идеи кои уште веднаш може да почнете да ги применувате.


Користете обоени житарки за да направите торта со шарени точки

Користете обоени житарки за да направите торта со шарени точки


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Живее за добра книга и дише преку пишаниот збор. Кога би можела, цел живот би патувала, би читала и би гледала филмови. Вљубеник во фотографијата и класиката. Оптимист и поборник за љубов. Модата е нејзиниот начин да го изрази своето мислење и став. Животот за неа е уметност, филозофија и добра храна.

Поврзани содржини

Остави коментар