„Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кој е совршен за летните денови

„Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кои се создадени за убави, летни дни

Брендот „Converse“ неодамна ја презентираше својата нова линија, со колоритни патики и везени цвеќиња под името „Floral Parkway“, а ние се вљубивме во нив на прво гледање. Овие патики имаат некоја интересна старомодна нота, па сигурни сме дека кога ќе ги погледнете фотографииве и вие ќе посакате да си купите барем еден пар. Линијата ја има во варијанта на патики со низок и висок глужд и во шест различни бои: кафена, темносива, крем, розова, златна и „испран“ џинс.

„Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кој е совршен за летните денови

Погледнете ги патики во фотогалеријата, подолу и инспирирајте се како да го комплетирате вашиот летен имиџ.

„Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кој е совршен за летните денови „Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кој е совршен за летните денови „Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кој е совршен за летните денови „Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кој е совршен за летните денови „Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кој е совршен за летните денови „Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кој е совршен за летните денови „Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кој е совршен за летните денови „Converse“ произведе нова линија патики со цветен дезен кој е совршен за летните денови


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар