Бањи со отворен поглед кон природата

Бањата денес не е само место за набрзина да се влезе заради бањање и уште побрзо да се излезе оттаму. Таа е катче за опуштање, па уште ако тоа се искомбинира со смирувачки поглед кон природата се добива рецептот за одлична релаксација, токму како на сликите од следната галерија.Бањи со отворен поглед кон природатаБањи со отворен поглед кон природатаБањи со отворен поглед кон природатаБањи со отворен поглед кон природатаБањи со отворен поглед кон природатаБањи со отворен поглед кон природатаБањи со отворен поглед кон природатаБањи со отворен поглед кон природатаБањи со отворен поглед кон природатаБањи со отворен поглед кон природатаБањи со отворен поглед кон природата


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар