Артистка создава прекрасни торти што попрво би сакале да ги ставите на тераса отколку во фрижидер

Погледнете ги и овие магични торти што изгледаат како да се извлечени директно од некоја бајка.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар