Апартман со вечен младешки дух

Овој неверојатно шик, модерен, чист, елегантен и младешки апартман во Шведска е дело и сопственост на Нана Лагерман, внатрешен дизајнер. Белата боја која доминира го прави просторот јасен и светол, а убавиот мебел и оригиналните додатоци совршено го надополнуваат.Апартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки духАпартман со вечен младешки дух

——————————————————————————————————————————————————————–

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар