20 прекрасни и емотивни фотографии од породување ширум светот

20 прекрасни и емотивни фотографии од породување

Ренате Ван Лит е фотографка која започнала со фотографирањето пред 5 години. Во тоа време, сè уште работела како инспектор во индустријата за згрижување деца. Секој државен службеник добил буџет за кариера што може да се потроши за нешто што нема никаква врска со нивната професија, па со тие пари следел обука во училиште за фотографија. Овие прекрасни и емотивни фотографии од породување ширум светот што ги направила, навистина ќе ви разбудат многу емоции.

20 прекрасни и емотивни фотографии од породување

20 прекрасни и емотивни фотографии од породување

20 прекрасни и емотивни фотографии од породување

20 прекрасни и емотивни фотографии од породување

20 прекрасни и емотивни фотографии од породување

20 прекрасни и емотивни фотографии од породување

20 прекрасни и емотивни фотографии од породување

За повеќе фотографии продолжете на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар