10 начини на кои секојдневно ти покажувам дека те сакам

Погледнете десет тематски слики од проектот „Happiness“ на креативното студио „Last Lemon“ кои ќе ви освојат срцето. Од 2013,а па сè до денес, тие илустрирале повеќе од 8.000 мали моменти на среќа, базирани на идеите од нивните фанови на Фејсбук. Слободно пишете им што ве прави среќни и тие тоа ќе го илустрираат на интересен и уникатен начин и ќе го постават на нивната страна.

Ти покажувам дека те сакам секој ден, не само на Денот на вљубените

Ти покажувам дека те сакам секој ден, не само на Денот на вљубените


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Инженер под влијание на силни филмски маси. Далеку од реалноста, блиску до паметот. Иако крајот на филмот Живот го знаеме сите, сепак убаво е да уживаме додека трае.

Поврзани содржини

Остави коментар