21 март 2021 | Кафе пауза

Анкета открива со кои хороскопски знаци многумина не сакаат да излезат повторно

Колку пати сте чуле дека некој едноставно не одговара со одреден хороскопски или дека со личностите родени во одреден хороскопски знак си одговараат најмногу?

Фенг шуи препораки: Овие се најдобрите бои за вашата влезна врата

Влезната врата може да влијае многу на расположението, благосостојбата, здравјето и просперитетот и е еден од најважните делови на куќата.

Златни, сребрени или пластични: Време е да додадете гломазни прстени во вашата колекција

Гломазните разнобојни прстени го зазедоа своето место на модната сцена и ги засенија нежните златни прстени кои долго време беа во тренд.