09 август 2016 | Кафе пауза - Part 2

Она што те прави дама не може да се измери – тоа го чувствуваш, со тоа зрачиш…

Многу е тешко да се дефинира поимот елеганција. Но, затоа пак, секогаш можеме да ја препознаеме без ниту најмал сомнеж.

Моден манифест: Last minute sale во Скопје сити мол со попусти до -70%

Последните недели од ова лето се вистинското време да го освежите гардероберот со нови парчиња облека, весели, маркантни и стилски функционални комбинации, кои ги посакувате цело лето, сега по навистина ниски цени.
Датум: 09 авг 2016
, Автор:
12