16 септември 2015 | Кафе пауза - Part 2

Минатото ќе ви тропне на врата: 3 хороскопски знаци чија бивша љубов ќе им се врати во животот

Доколку сте помислиле дека сте избегале од минатото, подгответе се за спротивното бидејќи неколку непланирани средби можат да ве навратат на стари спомени.

Golden Drum и Македонски Телеком во потрага по млади креативци

Повик за креативно решение на тема: „Зависност од мобилни телефони и социјални мрежи“ со целосна котизација, платен пат и сместување за победникот...
Датум: 16 сеп 2015
, Автор:

Пижама стриптиз на Жаре во спалната соба. Не пропуштајте!

Жаре ви покажува како најлесно да купувате онлајн и притоа да добивате награди. :) #КупувајОпуштено!
Датум: 16 сеп 2015
, Автор:
12