Ова е најслаткото маче на светот

Нејзиното име е Дејзи и таа живее во Јапонија. Синоокото бушаво маче е уште послатко поради тоа што е минијатурно, што нејзиниот сопственик Бен Тороде го потенцирал, фотографирајќи ја Дејзи како го вади главчето од сад за миксирање или од под шапка. Мораме да признаеме дека ова маче навистина го сака камерата, а по сѐ изгледа и таа ужива во позирањето.

Ова е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светотОва е најслаткото маче на светот

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. njnikl; Reply

    mnogu e slatko………… srce malo <3

Остави коментар