Сите требало да дојдат облечени како принцези, но ова девојче се појавило во костим на хот дог! Браво за оригиналноста!
За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Остави коментар