DoubleTree by Hilton Skopje | Кафе пауза

Roof Bar 55 на „Хилтон“ – гастрономско уживање со софистициран панорамски поглед

Ексклузивниот Roof Bar 55 сместен на покривот од хотелот „DoubleTree by Hilton Skopje“ ги отвори вратите за посетителите.
Датум: 07 фев 2019
, Автор: