Кажете им збогум на малите гради: Имајте природно два броја поголема корпа

Тешко наоѓате градник со толку мали корпи? Во костим за капење сте како даска? Секогаш носите неудобни пуш ап градници? Размислувате за вградување силикони? Имаме одлични вести за вас!
Датум: 08 апр 2019
, Автор: