29 септември 2022 | Кафе пауза

Со попуст од -15% на апсолутно сѐ, на 30 септември повторно се отвора dm дрогеријата во East Gate Mall во Скопје!

Дополнително, на денот на реотворањето, со секоја сметка над 500 мкд, купувачите ќе добијат ПОДАРОК Balea гел за туширање.
Датум: 29 сеп 2022
, Автор:

Астролошка прогноза: Кои ќе бидат најсреќните денови во октомври?

Не пропуштајте ги можностите што ќе ви се понудат токму на еден од овие датуми!

Рецепт за вкусен колач без печење

Ви ветуваме дека ќе му се допадне на целото семејство!