01 ноември 2021 | Кафе пауза

Diners Club Македонија го доближува брендот поблиску до сите граѓани со својата нова кампања „Кога сакаш повеќе“

Голем број поволности и рати без камата за сите членови и на сите продажни места во рамки на кампањата!
Датум: 01 ное 2021
, Автор:

Откријте што ви предвидуваат астролозите оваа недела: Неделен хороскоп од 1 до 7 ноември 2021 година

Како ќе се одрази движењето на планетите врз вашиот хороскопски знак во првата недела од месецот? Со вас го споделуваме неделниот хороскоп од 1 до 7 ноември.

Тест: Изберете симбол и откријте каква судбина ве очекува!

Доволно е да изберете еден од овие три симболи и да откриете што ве очекува во наредниот период.

10 навики што ќе направат да размислувате позитивно секој ден

Како да размислувате позитивно секој ден? Овие навики ќе ви помогнат да гледате со поголем оптимизам кон животот.

Фотографка користи балони со јарки бои за да ја прикаже длабината на душата во нејзините автопортрети

Погледнете како една фотографка користи балони за да ги долови своите внатрешни светови. Креативно, нели?