07 јануари 2020 | Кафе пауза

12 знаци дека сте блиску до некој што го познавате од минатиот живот

Постои можност да препознавате некои луѓе од минатиот живот, а не сте свесни за тоа.

5 хороскопски знаци кои најверојатно ќе ве напуштат во 2020 година

Постојат знаци во хороскопот на кои не им е проблем да исчезнат како духови кога сте во врска со нив.

Има 29 години, 3 деца и 5 пораки за сите татковци

Тед Гондер е татко на 3 деца, има 29 години и став со кој освои илјадници жени ширум светот и тоа со само еден искрен текст објавен на неговиот профил на Фејсбук.

8 ритуали што жените задолжително ги прават пред да имаат секс

Би било убаво ако секој секс би можел да биде спонтан, но вистината е дека речиси секоја жена мора да ги изврши своите мали ритуали пред да се впушти во сексуален однос.

Тест што открива многу за вашиот карактер: Кое од овие бебиња мислите дека е женско?

Внимателно погледнете ја фотографијата и изберете едно бебе што мислите дека е женско, а одговорот ќе ви открие многу за вашиот карактер.