Зимската колекција на „Pull&Bear“

Еден од најпопуларните брендови „Pull&Bear“ ја објави најновата кампања за промоција на својата зимска колекција, за која ангажирале 7 модели. Зимската колекција ги следи сите модни трендови, па така можат да се забележат многу парчиња со воени дезени, парчиња од вистинска и вештачка кожа и карирани дезени.Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“Зимската колекција на „Pull&Bear“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар