Здолништата за играње тенис се хит ова лето: Еве како да ги носите

Здолништата за играње тенис се хит ова лето: Еве како да ги носите

Здолништата за играње тенис беа исклучително популарни во 90-тите години на минатиот век, а модните експерти се согласуваат дека тие се задолжителни за ова лето. Во продолжение погледнете како да ги носите надвор од теренот.

Спортска варијанта

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NYŪ NYŪ (@nyu_nyu1010)

Опуштена варијанта

Женствено

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jen Jackson (@jenniferrrmay)

Со топ

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BETH GOULD | YOUTUBER (@bethgould_)

Необично

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna🦋 (@annaoutfitpic)

Погледнете кој модел на сандали е задолжителен за ова лето.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар