Врели тајни за жежок орален секс (+18)

Иако пружањето орален секс на маж изгледа како едноставна работа на прв поглед, сепак и тука постојат неколку трикови. Сигурни сте дека го правите тоа на вистинскиот начин? Прочитајте ги овие 3 совети и пружете му го најдоброто орално задоволство во животот.

vreli-tajni-za-zhezhok-oralen-seks-18-kafepauza.mk

Користете лубрикант

Ставете на рацете поголема количина лубрикант, размачкајте ја и великодушно подмачкајте го неговиот алат. Мрдајте ги рацете наизменично горе-долу. Тоа сигурно нема да му пречи. По овој воведен дел кој ќе го возбуди, преминете на главната работа.

Менувајте го темпото

Немојте да го претворите оралниот секс во здодевна и предвидлива игра. Не е доволно само да го ставите неговиот пенис во уста и да се поместувате напред-назад. Повеќето мажи уживаат во орален секс во кој партнерката е целосно посветена на интимното подрачје. Тоа значи дека не треба да ги заборавате тестисите и коренот на пенисот. Со врвот на јазикот допирајте го по целата должина на пенисот и по целото интимно подрачје, малку забрзајте, потоа забавете и повторно од почеток.

Дајте си време за одмор

Секако дека вилицата и устата одвреме-навреме ќе ви се изморат и тоа е очекувано. Одморете се, но немојте тотално да престанете. Кога ќе бидете сигурни дека возбудата нема да му опадне, допирајте го на други места. Нежно грицнете го на внатрешниот дел на бедрата или на препоните. Или пак, префрлете ги бакнежите по вратот и градите додека со рацете продолжувате да го допирате долу.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар