Удобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музиката

Обожавате да слушате музика? Сакате секој момент кога сте сами да го поминувате со слушалки на уши, додека сте во автобус, вежбате во теретана, возите велосипед, џогирате…? Тогаш ова е најверојатно совршеното парче облека за вас.Удобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаУдобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаНаместо да се нервирате доколку сте ги заборавиле слушалките дома, на овие удобни и модерни блузи и јакнички имате вградени слушалки на врвките, кои секогаш ќе бидат со вас. Некои од нив имаат и џепче за да си го ставите во нив мобилниот, ајподот или друг уред на којшто слушате музика, а најдобриот момент од сѐ, е тоа што облеката без проблем може да се пере во машина за алишта – сосе слушалките!
Удобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаУдобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаУдобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаУдобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаУдобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаУдобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаУдобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаУдобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаУдобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музикатаУдобна облека со вградени слушалки за сите љубители на музиката

Овие шик парчиња облека ги нудат компаниите „Hoodie Buddie“,  „Rusty“ и „Insound“.


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. joker Reply

    a kako ke se perat dukserite?

Остави коментар