Тренди пирсови на папок за секси стомачиња

Со летото доаѓа и покажување на повеќе кожа, а особено се истакнуваат стомачињата кои ги криеме покриени за време на постудените денови од годината. Со кратки маички и широки тенки блузи или во бикини на плажа, овие стомачиња го привлекуваат вниманието на сите.

Не ви предлагаме веднаш да одите да се испирсате ако порано не сте го направиле тоа, но ако веќе имате пирс на папок, еве кои се модните трендови според кои можете да се водите ако ви е во план ова лето да го покажувате вашето меше.

Тренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачиња(14) Тренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачињаТренди пирсови на папок за секси стомачиња

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Andrijana Reply

    Ае, им помина модата на овие заедно со Бритни Спирс. Башка тотално се апсурдни и потенцијално опасни.

  2. Елена Reply

    Андријана, сепак се враќа модата.

Остави коментар