Секси и неодолива колекција од „Victoria's Secret“

Секси и неодолива колекција од „Victoria’s Secret“

Кендис Сванепол ја претставува новата пролетно-летна колекција на долна облека од „Victoria’s Secret“ за 2015 година. Оваа колекција изобилува со секси модели кои имаат моќ да направат секоја жена да се почувствува „жешко“ и неодоливо. Погледнете…

Секси и неодолива колекција од „Victoria's Secret“
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар