Прекрасни костими за капење од „Parah“

Прекрасни костими за капење од „Parah“

Летото е сè поблиску, па доколку размислувате за купување нов костим за капење, не смеете да си дозволите тоа да го оставите за во последен момент. Костимите за капење се многу битно парче облека за летната сезона, па затоа треба многу внимателно да се одберат при шопингот.Прекрасни костими за капење од „Parah“Модната куќа „Parah“ за ова лето, во својата колекција препорачува модели со морско сина, тиркизна, смарагд зелена, виолетова, портокалова, кафена и црна боја. Скоро сите модели се креирани со цветни дезени и разни други апликации. Овогодишната летна колекција е наменета за урбани жени и девојки, кои сакаат активен и спонтан одмор. Покрај костимите во колекцијата се вклучени и модни додатоци, како чанти, марами и шарени летни нараквици.Прекрасни костими за капење од „Parah“Прекрасни костими за капење од „Parah“Прекрасни костими за капење од „Parah“Прекрасни костими за капење од „Parah“Прекрасни костими за капење од „Parah“Прекрасни костими за капење од „Parah“Прекрасни костими за капење од „Parah“


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар